25. septembra 2018

Lávové lázne


Tak ako niekoľko predošlých rokov, tak aj tento rok som svojou tvorbou prispel do Kalendáru tvorenom spoločenstvom draci.info. Kalendar Draci.info 2019 je už jedenástym ročníkom a pre mňa už piatym do ktorého sa dostal môj výtvor. Aj tento rok sa prihlásilo mnoho pekných a zaujímavých obrázkov no vybraných bolo len trinásť z čoho jeden šiel na úvodnú stranu. Rovnako, tak sa zapojili aj písatelia so svojími trojveršiami z ktorých sa tiež vybralo len dvanásť. V oboch prípadoch bolo ťažko vyberať a rozhodovať, ktorému obrázku alebo trojveršiu dať hlas pretože všetky boli hodné umiestnenia v kalendári.

Kalendár si môžete predobjednať na českej alebo anglickej stránke kde sa zároveň dozviete toho aj viac o vzniku samotného kalendáru. Taktiež si môžete prezrieť aj predošlé ročníky a aj objednať pokiaľ ešte sú na sklade. Na konci stránky sú vždy obrázky z daného ročníku ako aj ich tvorcovia a prepojenia na ich stránky.

Kúpou alebo aj samotným zdieľaním podporíte nie len samotný kalendár spoločenstva draci.info ale aj tvorcov, ktorí sa podieľali na jeho vzniku. Ich tvorba sa tak môže dostať medzi širšiu verejnosť čo im môže pomôcť v ďalšom smerovaní ich tvorby.
Ak vás teda kalendár zaujal, môžete ho podporíť aj zdieľaním týchto letákov:
Pozri aj kalendár DRACI 2019

Môj obrázok pre ročník 2019 - Úvod

Lávové lázne, počítačová maľba A3


Obrázky z predošlých ročníkov

2018 - Říjen Jesenný zmaj, počítačová maľba A32017 - Únor Zimný šarkan, počítačom dotvorená kresba A4


2016 - Květen Drak s koncovkou, počítačom dotvorená kresba A42015 - Březen Prvá snežienka, počítačová maľba A3